🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lisbon Area Rug - Clearance
| Collection: | Lisbon |
|---|---|
| Colors: | Camel, Tan, Black, Mustard, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 85% Viscose, 15% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Lisbon Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images



Lisbon Area Rug - Clearance
| Collection: | Lisbon |
|---|---|
| Colors: | Camel, Tan, Black, Mustard, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 85% Viscose, 15% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lisbon |
|---|---|
| Colors: | Camel, Tan, Black, Mustard, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 85% Viscose, 15% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 1" |























