🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Linwood Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Linwood |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Metallic Bronze, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Steel, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$339.00
Linwood Ceiling Light - Clearance—
$339.00
More Images


Linwood Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Linwood |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Metallic Bronze, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Steel, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Linwood |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Metallic Bronze, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Steel, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |























