🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lingo Brown Trellis Flatweave Rug - Clearance
| Collection: | Lingo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $49.00
Lingo Brown Trellis Flatweave Rug - Clearance—
$49.00
More Images







Lingo Brown Trellis Flatweave Rug - Clearance
| Collection: | Lingo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lingo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























