🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Limay Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Limay |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, Dusty Coral, Tan, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Limay Premium Wool Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images








Limay Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Limay |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, Dusty Coral, Tan, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Limay |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, Dusty Coral, Tan, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |























