🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lilliput Beige Floral Area Rug - Clearance
| Collection: | Lilliput |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Beige, Mustard, Aqua, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Lilliput Beige Floral Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Lilliput Beige Floral Area Rug - Clearance
| Collection: | Lilliput |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Beige, Mustard, Aqua, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lilliput |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Beige, Mustard, Aqua, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























