🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Libra Rainbow Kids Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Libra |
|---|---|
| Colors: | Beige, Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $79.00
Libra Rainbow Kids Washable Area Rug - Clearance—
$79.00
More Images








Libra Rainbow Kids Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Libra |
|---|---|
| Colors: | Beige, Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Libra |
|---|---|
| Colors: | Beige, Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























