🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lewa Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Lewa |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Black, Medium Brown, Silver Gray, Light Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Lewa Cream Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images






Lewa Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Lewa |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Black, Medium Brown, Silver Gray, Light Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lewa |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Black, Medium Brown, Silver Gray, Light Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























