🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lewa Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Lewa |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Denim, Gold, Navy, Dark Brown, Light Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Lewa Beige Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images






Lewa Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Lewa |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Denim, Gold, Navy, Dark Brown, Light Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lewa |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Denim, Gold, Navy, Dark Brown, Light Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























