🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lesa Area Rug - Clearance
| Collection: | Lesa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Sage, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $49.00
Lesa Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images








Lesa Area Rug - Clearance
| Collection: | Lesa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Sage, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lesa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Sage, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























