🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lerwick Carpet - Clearance
| Collection: | Lerwick |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $79.00
Lerwick Carpet - Clearance—
$79.00
More Images


Lerwick Carpet - Clearance
| Collection: | Lerwick |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lerwick |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |























