🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Leopolis Area Rug - Clearance
| Collection: | Leopolis |
|---|---|
| Colors: | Tan, Caramel, Light Peach, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
$131.70
Original: $439.00
-70%Leopolis Area Rug - Clearance—
$439.00
$131.70More Images

Leopolis Area Rug - Clearance
| Collection: | Leopolis |
|---|---|
| Colors: | Tan, Caramel, Light Peach, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Leopolis |
|---|---|
| Colors: | Tan, Caramel, Light Peach, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























