🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lenci Bone Area Rug
| Collection: | Lenci |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Lenci Bone Area Rug—
$79.00
$23.70More Images






Lenci Bone Area Rug
| Collection: | Lenci |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lenci |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























