🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Leaburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Leaburg |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Leaburg Area Rug - Clearance—
$129.00
$38.70More Images



Leaburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Leaburg |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Leaburg |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |























