🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Latour Carpet - Clearance
| Collection: | Latour |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Taupe, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Silk, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $71.70
Original: $239.00
-70%Latour Carpet - Clearance—
$239.00
$71.70More Images










Latour Carpet - Clearance
| Collection: | Latour |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Taupe, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Silk, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Latour |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Taupe, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Silk, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























