🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Laplace Area Rug - Clearance
| Collection: | Laplace |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Gray, Mustard, Sage, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 59% Polypropylene, 41% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Laplace Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images






Laplace Area Rug - Clearance
| Collection: | Laplace |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Gray, Mustard, Sage, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 59% Polypropylene, 41% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laplace |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Gray, Mustard, Sage, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 59% Polypropylene, 41% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























