🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Laparay Area Rug
| Collection: | Laparay |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $39.00
Laparay Area Rug—
$39.00
More Images






Laparay Area Rug
| Collection: | Laparay |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laparay |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























