🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Laona Area Rug - Clearance
| Collection: | Laona |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Laona Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images


Laona Area Rug - Clearance
| Collection: | Laona |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laona |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























