🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lansvale Area Rug - Clearance
| Collection: | Lansvale |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Blue, Dusty Pink, Rust, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 92% Polyester, 8% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Lansvale Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images











Lansvale Area Rug - Clearance
| Collection: | Lansvale |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Blue, Dusty Pink, Rust, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 92% Polyester, 8% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lansvale |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Blue, Dusty Pink, Rust, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 92% Polyester, 8% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























