🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Langeloth Area Carpet - Clearance
| Collection: | Langeloth |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Langeloth Area Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Langeloth Area Carpet - Clearance
| Collection: | Langeloth |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Langeloth |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |























