🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lana Area Rug - Clearance
| Collection: | Lana |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Purple, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Lana Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Lana Area Rug - Clearance
| Collection: | Lana |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Purple, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lana |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Purple, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |























