🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lambton Blue Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Lambton |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 78% Polypropylene, 22% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $49.00
Lambton Blue Marble Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images








Lambton Blue Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Lambton |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 78% Polypropylene, 22% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lambton |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 78% Polypropylene, 22% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























