🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lambrook Area Rug - Clearance
| Collection: | Lambrook |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Lambrook Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images















Lambrook Area Rug - Clearance
| Collection: | Lambrook |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lambrook |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























