🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lakemoor Area Rug - Clearance
| Collection: | Lakemoor |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Rust, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Lakemoor Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Lakemoor Area Rug - Clearance
| Collection: | Lakemoor |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Rust, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lakemoor |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Rust, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























