🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lagangilang Washable Area Rug - Promo
| Collection: | Lagangilang |
|---|---|
| Colors: | Beige, Camel, Charcoal, Cream, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $49.00
Lagangilang Washable Area Rug - Promo—
$49.00
More Images












Lagangilang Washable Area Rug - Promo
| Collection: | Lagangilang |
|---|---|
| Colors: | Beige, Camel, Charcoal, Cream, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lagangilang |
|---|---|
| Colors: | Beige, Camel, Charcoal, Cream, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























