🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lafferty Area Rug - Clearance
| Collection: | Lafferty |
|---|---|
| Colors: | Navy, Burgundy, Tan, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Lafferty Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Lafferty Area Rug - Clearance
| Collection: | Lafferty |
|---|---|
| Colors: | Navy, Burgundy, Tan, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lafferty |
|---|---|
| Colors: | Navy, Burgundy, Tan, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |























