
Ladybrand Washable Area Rug - Promo
| Collection: | Ladybrand |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
More Images










Ladybrand Washable Area Rug - Promo
| Collection: | Ladybrand |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ladybrand |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























