🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Laceyville Area Rug - Clearance
| Collection: | Laceyville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Laceyville Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images




Laceyville Area Rug - Clearance
| Collection: | Laceyville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laceyville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |























