🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Labadieville Area Rug - Clearance
| Collection: | Labadieville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Peach |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.22" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Labadieville Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images



Labadieville Area Rug - Clearance
| Collection: | Labadieville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Peach |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Labadieville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Peach |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.22" |























