🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kyra Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Kyra |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Ivory, Sage, Dark Purple, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $49.00
Kyra Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images









Kyra Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Kyra |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Ivory, Sage, Dark Purple, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kyra |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Ivory, Sage, Dark Purple, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























