🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kynan Gray & Blue Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Kynan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $39.00
Kynan Gray & Blue Marble Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images






Kynan Gray & Blue Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Kynan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kynan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























