🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kwint Area Rug
| Collection: | Kwint |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Olive, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Select Title
From $629.70
Original: $2,099.00
-70%Kwint Area Rug—
$2,099.00
$629.70More Images


Kwint Area Rug
| Collection: | Kwint |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Olive, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kwint |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Olive, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |























