🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kurunjang Area Rug - Clearance
| Collection: | Kurunjang |
|---|---|
| Colors: | Teal, Light Gray, Pink, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Kurunjang Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images














Kurunjang Area Rug - Clearance
| Collection: | Kurunjang |
|---|---|
| Colors: | Teal, Light Gray, Pink, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kurunjang |
|---|---|
| Colors: | Teal, Light Gray, Pink, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |























