🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Konstantina Washable Area Rug - Promo
| Collection: | Konstantina |
|---|---|
| Colors: | Peach, Pink, Mustard, Aqua, Beige, Navy, Brown, Off White |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Konstantina Washable Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images
















Konstantina Washable Area Rug - Promo
| Collection: | Konstantina |
|---|---|
| Colors: | Peach, Pink, Mustard, Aqua, Beige, Navy, Brown, Off White |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Konstantina |
|---|---|
| Colors: | Peach, Pink, Mustard, Aqua, Beige, Navy, Brown, Off White |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























