🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kojo Lambswool Area Rug
| Collection: | Kojo |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Camel, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $49.00
Kojo Lambswool Area Rug—
$49.00
More Images






Kojo Lambswool Area Rug
| Collection: | Kojo |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Camel, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kojo |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Camel, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























