🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Klickitat Area Rug - Clearance
| Collection: | Klickitat |
|---|---|
| Colors: | Peach, White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 80% Tencel, 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Klickitat Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images







Klickitat Area Rug - Clearance
| Collection: | Klickitat |
|---|---|
| Colors: | Peach, White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 80% Tencel, 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Klickitat |
|---|---|
| Colors: | Peach, White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 80% Tencel, 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























