🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kittrell Vintage Flat Pile Washable Rug - Clearance
| Collection: | Kittrell |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Purple, Ice Blue, Brick Red, Teal, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Kittrell Vintage Flat Pile Washable Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images













Kittrell Vintage Flat Pile Washable Rug - Clearance
| Collection: | Kittrell |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Purple, Ice Blue, Brick Red, Teal, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kittrell |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Purple, Ice Blue, Brick Red, Teal, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























