🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kirwan Black Iron Wall Sconce
| Collection: | Kirwan |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Material: | Fixture: Rubber Wood, Iron / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | White |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Beige |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$32.70
Original: $109.00
-70%Kirwan Black Iron Wall Sconce—
$109.00
$32.70More Images











Kirwan Black Iron Wall Sconce
| Collection: | Kirwan |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Material: | Fixture: Rubber Wood, Iron / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | White |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Beige |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kirwan |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Material: | Fixture: Rubber Wood, Iron / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | White |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Beige |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |























