🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kipp Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Fuji |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Light Brown, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Kipp Cream Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Kipp Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Fuji |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Light Brown, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fuji |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Light Brown, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |























