🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kipp Area Rug - Clearance
| Collection: | Kipp |
|---|---|
| Colors: | White, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Kipp Area Rug - Clearance—
$159.00
$47.70More Images






Kipp Area Rug - Clearance
| Collection: | Kipp |
|---|---|
| Colors: | White, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kipp |
|---|---|
| Colors: | White, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |























