🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kintbury Area Rug - Clearance
| Collection: | Kintbury |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Blue, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Kintbury Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Kintbury Area Rug - Clearance
| Collection: | Kintbury |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Blue, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kintbury |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Blue, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























