🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Killbuck Area Rug - Clearance
| Collection: | Killbuck |
|---|---|
| Colors: | Gray, Camel, White, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Killbuck Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images




Killbuck Area Rug - Clearance
| Collection: | Killbuck |
|---|---|
| Colors: | Gray, Camel, White, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Killbuck |
|---|---|
| Colors: | Gray, Camel, White, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























