🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kilbirnie Area Rug
| Collection: | Kilbirnie |
|---|---|
| Colors: | Black, Teal, Gray, Medium Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |
Select Title
From $199.00
Kilbirnie Area Rug—
$199.00
More Images





Kilbirnie Area Rug
| Collection: | Kilbirnie |
|---|---|
| Colors: | Black, Teal, Gray, Medium Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kilbirnie |
|---|---|
| Colors: | Black, Teal, Gray, Medium Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |























