🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kieu Black & White Checkered Shag Rug
| Collection: | Kieu |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $69.00
Kieu Black & White Checkered Shag Rug—
$69.00
More Images
















Kieu Black & White Checkered Shag Rug
| Collection: | Kieu |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kieu |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























