🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kidder Area Rug - Clearance
| Collection: | Kidder |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple, Light Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $69.00
Kidder Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images



Kidder Area Rug - Clearance
| Collection: | Kidder |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple, Light Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kidder |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple, Light Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























