🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kiana Area Rug - Clearance
| Collection: | Kiana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Tan, Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Kiana Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Kiana Area Rug - Clearance
| Collection: | Kiana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Tan, Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kiana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Tan, Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |























