🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kettering Solid Cream Wool Shag Rug
| Collection: | Kettering |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Kettering Solid Cream Wool Shag Rug—
$149.00
$44.70More Images














Kettering Solid Cream Wool Shag Rug
| Collection: | Kettering |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kettering |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |























