🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kerman Carpet - Clearance
| Collection: | Kerman |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Kerman Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Kerman Carpet - Clearance
| Collection: | Kerman |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kerman |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























