🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Keon Area Rug - Clearance
| Collection: | Keon |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Rust, Medium Gray, Navy, Burnt Orange, Burgundy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.6" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Keon Area Rug - Clearance—
$149.00
$44.70More Images






Keon Area Rug - Clearance
| Collection: | Keon |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Rust, Medium Gray, Navy, Burnt Orange, Burgundy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keon |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Rust, Medium Gray, Navy, Burnt Orange, Burgundy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.6" |























