🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kenyi Rose Cream Area Rug - Clearance
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Recycled Material using hand woven construction available in Fern with contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Kenyi |
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Kenyi Rose Cream Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Kenyi Rose Cream Area Rug - Clearance
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Recycled Material using hand woven construction available in Fern with contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Kenyi |
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Recycled Material using hand woven construction available in Fern with contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Kenyi |
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























