🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kempston Gray Hand Woven Rug - Clearance
| Collection: | Kempston |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Kempston Gray Hand Woven Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Kempston Gray Hand Woven Rug - Clearance
| Collection: | Kempston |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kempston |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























